Şömine Köşesi

Elektrikli şömine seçerken...

Elektrikli şömine seçerken...

Elektrikli şömine seçiminde nelere dikkat etmeliyiz...

Öncelikli olarak genel dekorasyon çizginize uygun bir şömine konsepti belirlemelisiniz, bunun için profesyonellerin görüşüne başvurabilir veya örnek görsellerden ilham alabilirsiniz.

Sırada belirlediğiniz şömine konseptinize uygun elektrikli şömine haznesini seçmek var. Bu aşama seçim sürecinin en önemli safhasıdır ve finalde tasarımınızın başarısını önemli ölçüde etkiler. Bunun için elektrikli şömine haznesi marka ve modelini seçerken ya ürünü görerek yada video görüntülerini izleyerek karar vermenizde büyük fayda var, nihayetinde alacağınız cihaz alev efekti sunuyor, gerçek alev üretmiyor ve alev efektinin başarısı yani hangi oranda gerçekçi olduğu da ürünün ve sonuçta şömine tasarımınızın başarısını belirliyor. Katalog, görsel ve fotoğraflar üzerinden elektrikli şömine seçimi maalesef yanıltıcı olabiliyor, hayal kırıklıklarına neden olabiliyor.

Şömine haznesinden sonra sırada dış kaplama-giydirme seçimi var, konseptinize göre şömine kaplamanız sade bir alçıpan kaplama ile tamamlanabileceği gibi, 17.yüzyıl bir Fransız klasiği mermer Giydirme de mekanınızı süsleyebilir. Burada da yine mümkünde katalog üzerinden değil giydirmeyi birebir görerek seçim yapmanızda fayda vardır. Özet olarak görsel bir ürün elektrikli şömine yine görerek seçilmelidir...

Adres

Arkiline Yapı Ürünleri San. Paz. Ltd. Şti / Ağaoğlu My Prestige Barbaros mah. Ihlamur Sok. No:1/48 Ataşehir - İstanbul

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2023 elektriklisomine.com. | Tüm Hakları Saklıdır.